Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Novoroční předsevzetí
28.02.2017
Hodnocení: (0 hlasů)
Novoroční předsevzetí

A je tu opět. Kdo? No přece 1. leden. Magické datum, kdy se většina z nás ohlíží za rokem minulým a očekává, co přinese rok následující. A právě v tento den si mnoho z nás dává novoroční předsevzetí. Mohu hádat?


  • zhubnu
  • přestanu kouřit
  • začnu více sportovat
  • budu se více věnovat rodině
  • budu více relaxovat a méně se stresovat
  • naučím se anglicky

Výčet není zcela jistě úplný.

Nabízíme pár tipů, jak předsevzetí dodržet:

1. Zhubnu

Dámy, pokud je Vaše BMI opravdu vysoké, tak je to správné rozhodnutí. Možná máte za sebou už spoustu diet – pravděpodobně neúspěšných – že?, takže na ně rychle zapomeňte. Místo toho vyhledejte dobrou výživovou poradkyni a zkonzultujte s ní plán na správnou skladbu jídelníčku a na vhodnou pohybovou aktivitu.

Pánové, pokud se z Vás poslední dobou stali gaučoví povaleči, tak se nesnažte ve fitku trhat rekordy. Upocené tričko a strhaný výraz ve tváři na přítomné dámy zřejmě dojem neudělá. Raději se poraďte s trenérem a společně nastavte tréninkový plán. A nezapomeňte na kvalitní strečink, Vaše tělo ho potřebuje.

2. Přestanu kouřit

Fajn, jestli jste se rozhodli típnout Vaši poslední cigaretu, dobré rozhodnutí. Pokud si však myslíte, že neoblomnou chuť na cigaretu jen tak překonáte, jste na omylu. Doporučujeme vyhledat dobrého odborníka a vzít vážně jeho odvykací plán! Velkou výhodou je podpora v rodině či na pracovišti a každý den se radovat i z malého pokroku. Vydržte!! Bude to stát za to!

3. Budu se více věnovat rodině

Správné rozhodnutí. Práce Vám neuteče, není zajíc, ale dříve než se nadějete, tak Vám děti vyletí z hnízda. Neprošvihněte tedy čas, dokud jsou děti malé! Na společné rodinné zážitky budete zcela jistě vzpomínat celý život. Naplánujte tedy včas společnou rodinnou dovolenou. Nějaká ta víkendovka s přáteli je také dobrá volba.

Jestli máte děti v předškolním věku, věnujte jim večer přes spaním čas a čtěte jim! Tato investice se Vám v budoucnu vrátí!

4. Už se konečně naučím cizí jazyk

Také jste věčný začátečník? Vyhledejte ve svém okolí dobrou jazykovou školu a kupte si předplatné. Snad Vás investované peníze donutí neskončit hned po druhé či třetí hodině. A nezapomeňte poctivě plnit domácí úkoly, vždyť to denně připomínáte svým dětem, nebo ne? No a za pár lekcí si můžete pustit svůj oblíbený film či seriál, ale pozor, ne v češtině, ale třeba v angličtině! Jestli hned na začátku nebudete všemu rozumět, nepropadejte panice, časem se to určitě zlepší.

Rada na závěr: Myslete pozitivně, radujte se z každého malého pokroku a vytrvejte! Svoje plány průběžně kontrolujte!

A pokud zrovna procházíte nějakou krizí či nejste fit po zdravotní stránce, nezoufejte. Kalendář je plný dalších 364 dní a začít se dá kdykoliv!

Všem čtenářům přejeme úspěšný nový rok a hodně zdraví.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...