Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Trápí vás akné? Seznamte se s filmogelem Urgo
28.02.2017
Hodnocení: (0 hlasů)
Trápí vás akné? Seznamte se s filmogelem Urgo

Bojujete-li s otravnými pupínky, máme pro vás skvělou zprávu. Novinka od Urga – filmogel na akné je do konce března se slevou 20 %. A to za vyzkoušení stojí, co říkáte?


Jak bojovat s akné

Uhry, pupínky, beďary - synonyma pro problém zvaný akné. Nenáviděná záležitost většiny náctiletých. Nejhorší je, že se objeví právě ve chvíli, kdy se to nejméně hodí. Ráno vylezete z postele, promnete oči, kouknete do zrcadla a ztuhne vám úsměv na tváři. Máte ho tam. Nejraději byste strčili hlavu pod peřinu - ale ven přece musíte! No a navíc vám do odjezdu autobusu zbývá jen pár minut.

Takže musí nastat rychlá ranní akce:

 • Tampon, pleťová voda a obličej řádně očistit.  Na vstřebání vody potřebujete zhruba 2 minutky - přiměřená doba na uvaření kávy či čaje a zpátky do koupelny.
 • Naneste krém, který rádi používáte, např. Eucerin hydratační denní krém.
 • Nyní přichází na řadu Urgo filmogel. Praktickým aplikátorem natřete slabou vrstvu na všechny pupínky. Teď se určitě vkrádá otázka, že gel bude průhledný a nepříjemnost tak bude stále vidět. Správně, máte pravdu, vidět bude. Ale v tom neviditelném filmu jsou 2 látky, které na vašem pupínku začnou makat, aby se rychle vyhojil. Dejte mu proto šanci. Nastává důležitá věc - nechat 2 minutky zaschnout. To je tak akorát čas nasypat do misky oblíbené müsli, přidat jogurt či mléko a třeba i dobře posnídat.
 • Dobrá zpráva pro dívky – na filmogel můžete bez obav použít váš oblíbený make-up. Teď už zbývá doladit vizáž dekorativní kosmetikou a můžete vyrazit.

Nezapomeňte filmogel vzít s sebou. Velikost tužky totiž umožňuje, že se vejde do každého batohu, tašky či psaníčka - to v případě, že vyrážíte na ples či do divadla. Během dne jej můžete použít ještě 2x či 3x. Navíc budete mít jistotu, že kdyby se chtěl během dne objevit další pupínek, máte na něj zbraň.

Výhody Urgo filmogelu v kostce:

 • rychlá a účinná pomoc pro problematickou pleť,
 • urychlené mizení a hojení akné,
 • působí proti růstu a šíření bakterie způsobující akné (P. Acnes),
 • snadná a přesná aplikace pomocí pera se silikonovým hrotem,
 • diskrétní, neviditelná textura,
 • vhodný i pod make-up,
 • klinicky ověřený účinek.

Dobrá rada na závěr?

Drobnou nedokonalostí na vašem obličeji se rozhodně nenechte rozhodit. Dobrou náladou a úsměvem na vaší tváři potěšíte lidi kolem sebe určitě více. A užívejte mládí – žijete jen jednou.

Do konce března sleva 20%.

Zdroj obrázku: pixabay.com.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...