Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Sunarka - akce 2+1 zdarma
28.02.2017
Hodnocení: (0 hlasů)
Sunarka - akce 2+1 zdarma

Milé maminky, máte doma  kojence či batole, které se už nemůže dočkat, až mu večer připravíte jeho oblíbenou kaši? Právě pro vás máme dobrou zprávu. Mléčné kaše  Sunarka jsou  do konce května 2016 v akci 2+1 zdarma.


Tatínkové, zvládnete to i vy

Dávno pryč jsou časy, kdy maminky připravovaly dětem jen krupicovou kaši. Dnes je na trhu několik značek, druhů a příchutí mléčných kaší.  Z našich dětí  se tak rychle stávají malí gurmáni. Také čas strávený přípravou se maminkám podstatně zkrátil. Už nemusí prostát dlouhý čas vařením dětské krupičky, stačí převařit kojeneckou vodu, nechat chvíli ochladit a smíchat s přiměřeným množstvím instantní kaše. Příprava je tak jednoduchá, že ji hravě zvládnou i tatínkové.  A když bude mít vaše ratolest ještě hlad, rychle přiděláte další porci. 

Sunarka boduje u celé rodiny

Mléčné kaše Sunarka jsou skvělým obohacením jídelníčku kojence při přechodu na smíšenou stravu. Přispívají ke zdravému růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí vašeho dítěte. Obsahují  vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti  zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte.

Co ocení na kaších Sunarka každá maminka?

  • jsou rychle připravené,
  • jsou k dostání v mnoha příchutích,
  • obsahují dostatečné množství vybraných cereálií,
  • jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin a dalších surovin,
  • neobsahují konzervační látky ani barviva,
  • obsahují všechny důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitamínu D.

A co ocení vaši drobečkové?

  • že mají lepší chuť, která je dána vyšším podílem ovoce,
  • že jsou výživné a lehce stravitelné,
  • a že nemají přidaný cukr.

Pravidla akce Sunarka 2+1 zdarma

Při jednorázovém nákupu 2 mléčných kaší Sunarka dostanete  ihned 1 mléčnou kaši Sunarka dle vlastního  výběru.

Akce platí v kamenné lékárně U Bílého páva v Novém Bydžově,  po předchozí domluvě i v lékárně U Bílého lva v Nechanicích, ve výdejně léčivých přípravků ve Smidarech  nebo při rozvozu po Hradci Králové.

Kaše zařazené do akce:Pamatujte

Mléčné kojenecké kaše Sunarka patří mezi potravinu pro zvláštní výživu. Základem vhodné stravy pro kojence a batolata je kojenecké mléko. Příkrmy by se měly zavádět postupně a měly by být pestré.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...