Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Světový den vody - víte, jak ho oslavit?
28.02.2017
Hodnocení: (0 hlasů)
Světový den vody - víte, jak ho oslavit?

Víte, že 22.3. je Světový den vody? Víte, proč se slaví? Máme pro vás zajímavé tipy na rodinný výlet. Jaké? Vše se dozvíte v našem článku.


Voda, ač se nám mnohdy jeví jako ta nejobyčejnější, nejběžnější a všudypřítomná tekutina, je ve skutečnosti naprosto jedinečná.

Proč? Voda je:

  • největším bohatstvím naší země,
  • zázrakem přírody a zároveň nezkrotným živlem,
  • nenahraditelným zdrojem života na naší planetě. 

Čistá voda je symbolem zdraví nás všech.

„Duše člověka podobá se vodě: s nebe přichází, k nebi stoupá, a zase musí padnout k zemi, kroužíc věčně.“
/Johann Wolfgang von Goethe/

Již od roku 1993 se 22. března každoročně slaví Světový den vody.   

Mottem Světového dne vody pro rok 2016 je „Water and Jobs“ (Voda a pracovní místa).

Jak oslavit Světový den vody?

Naplánujte rodinný výlet do nedalekého Hradce Králové a okolí. Navštivte v rámci Dne otevřených dveří na vybraných pracovištích Povodí Labe výstavu „Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi“, nebo vodohospodářskou laboratoř a vodohospodářský dispečink. Datum konání: 19. - 20. března.

Zajeďte do Prahy a využijte volný vstup do Muzea pražského vodárenství v Podolí. Zde můžete zhlédnout vodovodní potrubí z antického období, část hradního vodovodu z doby Rudolfa II. a další zajímavé exponáty. Datum konání: víkend, 19 – 20. března od 9:30 do 16:30 hodin.

Zdroj obrázku: pixabay.com.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...