Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Jak si s pletí (nechat) poradit aneb dermoporadna
28.02.2017
Hodnocení: (0 hlasů)
Jak si s pletí (nechat) poradit aneb dermoporadna

Neumíte stále natrefit na ten správný krém (a nemusí jít pouze o značku)? Obraťte se na odborníka.  Jak ho ale poznáte? A jak takové poradenství probíhá? Čtěte prosím dál.


Zcela  pochopitelná  je v tomto ohledu opatrnost. Pseudoodborníků  pobíhá všude tolik, že je těžké nenechat se napálit.  Pokud narazíte na takového „odborníka“ někde na ulici a bude vám nabízet produkt či ošetření zdarma, raději na jeho kvality moc nespoléhejte – primárně tohle odborník nemá zapotřebí. 

Kam se tedy obrátit?

Pokud sháníte kvalitní kosmetiku, zvolte si lékárnu, která má v sortimentu dermokosmetiku. Je předpoklad, že s touto kosmetikou pracují a budou vám s ní umět poradit. A je jedno, jestli řešíte nějaké potíže, nebo prostě jen hledáte kvalitní krém.

V těchto lékárnách (partnerské lékárny dermokosmetických firem) bývají pravidlem i návštěvy dermoporadkyně. Tzn., odbornice v diagnostice a péči o pokožku, často se zdravotnickým vzděláním. Což je zásadní rozdíl oproti různým promotérům, kteří mnohdy (ne vždycky) pouze rozdávají letáčky.

Dermoporadkyně

Dermoporadkyně vám také často nabídne letáček, ale pokud projevíte zájem o vyšetření pleti, setkáte se odborným přístupem.

Připravte se např. na tyto otázky:

  • jaké jsou vaše návyky péče o pleť,
  • pitný režim,
  • zda dostatečně spíte… apod.

Případně vám pleť vyšetří kamerou, která jí řekne, v jakém stavu se vaše pokožka nachází.

Tímto detailním prozkoumáním pleti zjistí:

  • Jaký je stav její hydratace, popř. dehydratace a na kterých místech - pijete?
  • V jakém stavu jsou vaše póry  - čistíte?
  • Kde se vám pleť nejvíc mastí,
  • Jestli vám praskají žilky…  
  • A taky jestli moc nesedíte v klimatizované místnosti  u monitoru počítače.

Samozřejmě vám může také říct, že stav  vaší pleti je naprosto v pořádku.

Navrhne vám správný postup ošetřování vaší pleti a pokud budete mít zájem, pomůže vám vybrat vhodné produkty hygieny a péče o vaši pleť, tělo nebo vlasy. Z mé zkušenosti jsou rady dermoporadkyně k nezaplacení. Pracují pro jednu firmu, s jejími produkty pracují dlouhodobě a mají s nimi tudíž mnoho zkušeností.  Znají různé „vychytávky“, které v letáčku nenajdete. 

Dermoporadna v lékárně U Bílého páva

Nově najdete toto odborné poradenství i na naší lékárně. V květnu nás navštíví dermoporadkyně firmy Avéne – 16.5.2016 od 10 do 16 hodin.

Pokud bude o toto poradenství zájem, zavedeme ho jako pravidelnou akci na naší lékárně U Bílého Páva v Novém Bydžově.  V případě, že nemáte cestu a řešíte nějaký akutní problém, napište nám. Rádi vám co nejlépe poradíme a s čím si nebudeme vědět rady, zkonzultujeme s dermoporadkyní. Těšíme se na vaše dotazy i vaši návštěvu.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...