Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Opálení bez spálení? Kvalita má jméno Daylong
28.02.2017
Hodnocení: (0 hlasů)
Opálení bez spálení? Kvalita má jméno Daylong

Jak vybíráte vhodný opalovací krém? Podle ceny nebo podle kvality? Podcenit výběr se nemusí vyplatit, protože každou spáleninu si vaše kůže dobře pamatuje. Vybírejte proto velmi pečlivě.


Slunce – symbol léta, tepla, zasloužené dovolené u moře, na horách či u babičky na chalupě. Poslední dobou máme i u nás v Čechách teplo skoro jako v tropech.

Pokud se tedy dříve nebo později nechcete stát pacientem kožní či onkologické ambulance, položte si před nákupem opalovacího krému následující otázky:

 • Mohu se 100% spolehnout na dostatečnou ochranu, kterou slibuje výrobce?
 • Má daný krém širokospektrální ochranu?
 • Zanechává vynikající pocit na kůži? 
 • Má extrémní odolnost vůči vodě?
 • Poskytuje krém dostatečnou ochranu buněk před poškozením DNA a předčasným stárnutím kůže?

Pokud na dané otázky odpovídáte ano, pak určitě používáte Daylong. Pokud ne, seznamte se, prosím.

Šetřit na dětech? Ani náhodou!

Malé děti slunečnímu záření rozhodně nevystavujte. Ale i když jsou v kočárku nebo někde u vody pod slunečníkem, přesto je mažte. Čím, no přece Daylongem. Proč? Protože je nejlepší.

Pro kojence a malé děti do 1 roku je určen Daylong baby SPF 30. Obsahuje čistý fyzikální filtr, tzn., že sluneční paprsek nepronikne do kůže, ale „odrazí“ se od ní. Proč krém nemá vyšší faktor? Protože je to technologicky nevyrobitelné. Tak velké množství sypké látky je obtížné „napěchovat“ do krému, který jde ještě rozmazat.

Pro děti od 1 roku věku je určen Daylong kids SPF 30 a Daylong kids SPF 50+Benefity těchto krémů:

 • vysoká  širokospektrální UVA i UVB ochrana,
 • extrémní odolnost proti slané i sladké vodě,
 • ošetřují kůži dexpanthenolem, glycerinem, Aloe vera a vitaminem E,
 • bez parfému, PEG emulgátorů a přídavných konzervačních látek,
 • vhodné i pro atopickou kůži.

Řešení i pro Yettiho

Holit nebo neholit bujnou mužskou hruď? Toť otázka do diskuze. Rozhodnutí nechám na vás.

Na každý pád - novinka Daylong Sensitiv SPF 30 Gel-Spray a Daylong Sensitiv SPF 50+Gel je pro:

 • všechny mužné chlapy,
 • pány s málo vlasy,
 • sportovce, kteří nesnáší, když jim stéká po těle pot spolu s mastným krémem,
 • pro všechny, kdo mají mastnou pleť.


Nevyzkoušet je by byl skoro hřích, nemyslíte?

Tyto krémy jsou:

 • bez tuků a emulgátorů,
 • vhodné i pro kůži se sklonem ke sluneční alergii,
 • pro velmi citlivou a mastnou kůži.

A co zbytek populace?

Pro všechny jedince, kteří se dosud nezaškatulkovali, tu máme pestrou nabídku. 


A pro ty, kteří mají podobnou pleť jako Pipi Dlouhá punčocha - Daylong extréme SPF 50+ - lipozomální locio pro kůži extrémně citlivou na slunce (fototyp 1 až 2). 

Tato locia:

 • mají širokospektrální UVA i UVB ochranu,
 • jsou extrémně odolná vůči sladké i slané vodě,
 • ošetřují kůži pomocí Aloe vera a vitaminu E,
 • jsou bez parfému, PEG emulgátorů a přídavných konzervačních látek.

Víte, jaký jste fototyp?

Udělejte si krátký test na oficiálním webu Daylong>>.

Nezapomeňte na uši

Že vám to říkávala už vaše maminka? V pořádku, ale ona asi měla na mysli čištění uší. Já vám chci připomenout, že spálená ušiska pěkně bolí. A stejně nepříjemné je i spálení rtů. Pak ani letní polibek na pláži u moře není vůbec příjemnou záležitostí. Daylong má řešení i pro tyto partie:

Daylong extreme SPF 50+ stick 8 ml – přípravek určený na citlivé lokality kůže, které jsou vystavené slunečnímu záření, jako jsou uši, nos, rty či okolí očí.

Slunce pomalu zapadá a vaše kůže si chce oddechnout

Že už jste se celý den mazali až dost, a že už mám dát s dalším mazáním pokoj?  Nedám, vaše kůže regeneraci potřebuje.

A i tady má Daylong co nabídnout:

 • Daylong after sun Gel -  je chladivý a hydratační gel, který můžete použít na celé tělo. Dobře se roztírá, rychle se vstřebává a nelepí. Ideální přípravek pro citlivou kůži.
 • Daylong after sun Lotion – je hydratující a ošetřující mléko s chladivým efektem. Je bez konzervačních látek, rychle se vstřebává a nezanechává rušivý matný lesk.
 • Daylong after sun Repair - obsahuje aktivní enzym na opravu DNA – endonukleázu. Podobné enzymy se v kůži vyskytují i přirozeně a přispívají tím k  rychlé regeneraci kůže po pobytu na slunci a slouží jako prevence předčasného stárnutí kůže.

Bezkonkurenční specialita

Actinica®Lotion je účinný zdravotnický prostředek se širokospektrální UV ochranou. Byla vyvinutá speciálně pro lidi se zvýšeným rizikem vzniku rakoviny kůže v důsledku expozice UV záření. Velmi pozitivní zkušenosti s tímto produktem mají lidé po chemickém peelingu, po laserových zákrocích či lidé s pigmentovými skvrnami.

Actinica®Lotion obsahuje kombinaci moderních fotostabilních filtrů, které odrazem, absorbováním a rozptýlením pokrývají široké spektrum UV záření. Požadavky na Actinica®Lotion se liší od nároků kladených na kosmetické produkty. Úroveň UV ochrany byla ale testovaná také podle evropských požadavků pro kosmetiku: výsledkem je, že Actinica®Lotion spadá do kategorie „velmi vysoké ochrany“ před UVB a UVA zářením.

Zažít Daylong  = zažít ochranu

Jaká je hlavní snaha vývojářů zn. Daylong? Dostat UV filtr tam, kde má být: na všechny nerovnosti kůže. Nesmíte mít pocit lepkavé kůže. Proto jsou produkty Daylong ve formě speciálního lipozomálního locia. Spotřebitelé většinou neznají vědecké pozadí, ale spokojeně si vychutnávají konečný účinek: dobrou roztíratelnost a příjemný pocit na kůži.

Ten, kdo to vyzkoušel, už ví: vysokoúčinnou sluneční ochranuje možné zažít. Vyzkoušejte ji i vy!

Kde Daylong koupit?

No, přece u nás:

Nevíte, jaký výrobek vybrat? Nevadí, rádi vám poradíme. Máte i vy nějakou zkušenost s používáním přípravků Daylong? Podělte se o ni s námi.

zdroj informací: Daylong.cz

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...