Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Micelární voda – jednoduše a efektivně
28.02.2017
Hodnocení: (0 hlasů)
Micelární  voda – jednoduše a efektivně

Přejete si svou pleť a oči odlíčit jediným přípravkem? Máte citlivou pleť, kterou tvrdá voda z kohoutku dráždí? Odpovědí na vaše potřeby je micelární voda.


 Vznikla v 90. letech v Paříži, kde se ženy denně potýkají s tvrdou vodou.  Díky speciálnímu složení dokáže v jednom kroku odlíčit i voděodolný make-up a pleť vyčistit. Není potřeba ji oplachovat. Obsahuje tzv. micely – mikroskopické olejové molekuly, které na sebe naváží make-up a nečistoty a ty pak uzamknou uvnitř molekuly. Na povrchu pleti zůstávají tenzioaktivní látky, čímž dochází k jemnému čištění, aniž by se narušila přirozená ochranná bariéra kůže. Samozřejmostí u micelární vody Avéne je vysoký obsah Termální vody Avéne, která zklidňuje a zjemňuje pokožku.

Na nadcházející letní dny pro vás máme micelární vodu Avéne ve výhodném dvojbalení  (2x 400ml) za  499,- Kč. Dopřejte si dvě micelární vody Avéne za cenu jedné.

Akce platí do vyprodání zásob v lékárně U Bílého páva v Novém Bydžově. Po předchozí domluvě je možno zboží zakoupit i v lékárně U Bílého lva v Nechanicích a ve výdejně léčivých přípravků ve Smidarech.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...