Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Rakytníček - přírodní zdroj vitaminů
28.02.2017
Hodnocení: (0 hlasů)
Rakytníček - přírodní zdroj vitaminů

Maminky, přemýšlíte, jak nejlépe posílit imunitu vašeho dítěte? Nechcete, aby vaše dítko mělo častou absenci ve škole či školce? Řešením může být Rakytníček - přírodní preparát pro dobrou imunitu.


Rakytník řešetlákový

Víte, že je rakytník řešetlákový nazýván rostlinou budoucnosti? Tyto oranžové bobule mají pozitivní účinky na lidské zdraví a mají vysoký obsah biologicky aktivních látek. Např. obsah vitaminu C v plodech rakytníku je až 25x vyšší než v citrusových plodech, proto je také někdy rostlina nazývána jako citroník severu.

Plody rakytníku obsahují:

 • provitamin A,
 • vitaminy B1,B2,B6,C,E,K1 a F,
 • flavonoidy a karotenoidy (více než mrkev či tykev).

Více informací a zajímavostí o rakytníku se můžete dočíst v tomto článku.

Rakytníček - multivitaminové želatinky ve 3 příchutích

Tento výrobek je zaručeně výborným zdravým mlsáním pro celou rodinu. Ruku na srdce, rodiče, že si želatinku Rakytníček od vašeho dítěte také rádi zobnete?

Želatinky obsahují sušenou rakytníkovou šťávu, která:

 • podporuje přirozenou obranyschopnost organismu,
 • přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu
 • a udržuje zdravou pokožku.

Díky obsahu vitaminu C v rakytníku příznivě působí při únavě a vyčerpání. Želatinky Rakytníček jsou unikátní nejen svou výbornou ovocnou chutí (obsahují totiž až 20% ovocné šťávy), ale i obsahem 9 vitaminů. Obsahují celou řadu zdraví prospěšných látek v přirozené a lehce stravitelné formě.

Kdy je můžete použít?

 • pro posílení obranyschopnosti organismu,
 • pro doplnění vitaminů,
 • při únavě a vyčerpanosti,
 • pro normální činnost zažívacího traktu,
 • pro zdravou pokožku.

Navíc se můžete spolehnout, že jsou bez barviv, sladidel a konzervačních látek.

Želatinky jsou určeny dětem od 3 let.

Akce s Rakytníčkem

Ke každému balení multivitaminových želatinek Rakytníček od nás obdržíte Rakytníček cereální tyčinky v hodnotě 52 Kč zcela zdarma. Tato nabídka platí do 31.10.2016 nebo do vyprodání zásob. Využijte tuto skvělou nabídku!

Kde akci seženete?

V lékárně U Bílého páva v Novém Bydžově, po předchozí domluvě i v lékárna U Bílého lva v Nechanicích a ve výdejně léčivých přípravků v obci Smidary. Objednávku můžete uskutečnit i přes náš e-shop.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...