Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Humer - přírodní léčba rýmy
28.02.2017
Hodnocení: (0 hlasů)
Humer - přírodní léčba rýmy

Rýma - tímto, na první pohled banálním nachlazením, trpěl už snad každý. Může se projevovat lehkým ucpáním nosu a občasným kýcháním, ale jindy nám dokáže pěkně znepříjemnit život. Vzbudíme se s bolestí hlavy a víme, že bez kapesníčků se nehneme několik dní ani na krok. Proč se ale zbytečně trápit?


 

Rýmu lze léčit všemi možnými způsoby. Například léčba cibulí v podobě pití její šťávy s medem a vodou možná zabere, ale věřte, že s výjimkou vás ji cítí celé okolí. Vhodnou přírodní alternativou je nosní sprej v podobě hypertonického roztoku, který má vyšší koncentraci soli, než je v buňkách lidského těla.

Na rýmu s rozumem

Při výběru léčby je velmi důležité neřídit se pouze rychlou účinností, ale přemýšlet nad tím i dlouhodobě, tedy čím to vlastně zanáším své tělo. Ne všechny kapky jsou totiž na přírodní bázi, většina se dokonce může užívat jen po omezenou dobu, protože si na ně lidské tělo vytváří závislost. Efektivní, bezpečnou a přírodní volbou je klinicky ověřený nosní sprej HUMER Sinusitis, velmi ucpaný nos, rýma. Obsahuje vysokou koncentraci výtažků z čajovníku čínského, brusnice borůvky a černého bezu s antivirovým a antibakteriálním účinkem.

Zničte bakterie i viry

Složení spreje HUMER podporuje tvorbu nosního sekretu a pomáhá ničit přírodní cestou bakterie a viry. Při jeho vstříknutí do nosu začne hypertonický roztok v kontaktu se sliznicí pracovat na principu osmózy. Aplikace hypertonického roztoku umožní zduřelé nosní sliznici splasknout a uleví tak od pocitu ucpaného nosu. Zároveň uvolňuje i vedlejší nosní dutiny, což bývá nejbolestivější onemocnění. A to vše s pomocí přírody.

  • Nosní spray HUMER Sinusitis velmi ucpaný nos, rýma – 15ml
  • Efektivní, bezpečný a přírodní produkt, který osvobodí vaše smysly!
  • Uvolňuje a odvádí nosní hlen.
  • Pomáhá ničit bakterie a viry.
  • Zmírňuje tlak v nosních dutinách.


Zdroj informací a obrázku: www.humer.cz

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...