Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Sportujete? Hýčkejte své tělo arnikou od Weledy – v akci 1+1 zdarma
30.06.2016
Hodnocení: (0 hlasů)
Sportujete? Hýčkejte své tělo arnikou od Weledy – v akci 1+1 zdarma

Trávíte svůj volný čas nějakou sportovní aktivitou? Chystáte se na aktivní dovolenou na horách či na kole? Tak nepropásněte naši výhodnou nabídku. K arnikovému masážnímu oleji  Weleda 100ml obdržíte Weleda arnikový sprchový gel zdarma.
Akce platí od 1. do 31.7.2016.


Pohyb - základ života

Ano, je to tak, pohyb je základním principem veškerých forem života. Kosti máme od toho, aby byl na ně vyvíjen tlak (a to rozhodně ne ten gaučový) a svaly máme od toho, aby se hýbaly. Je úplně jedno, jaký druh pohybu vám přiroste k srdci, a ani nezáleží na tom, na jaké úrovni ho provozujete. Pro všechny je totiž nejdůležitější, aby vás sportovní aktivita bavila. A aby vaše radost z nabytých endorfinů byla ještě dokonalejší, je tu Weleda  s arnikou.

Kde po sportu končí všichni sportovci?

No, pokud hádáte, že u oroseného zlatavého moku, tak to asi také (i když nejdřív to chce sklenku vody na odplavení nahromaděných toxinů), ale to nyní na mysli nemám. Takže jaká je správná odpověď? No, přece v koupelně. A s kým? Jednoznačně s Weledou. Proč? Protože ten dokonalý zážitek z regenerace, osvěžení a hydratace vaší pokožky prostě musíte zažít. Kdo zažil, ví, kdo nezažil, ať zkusí.  Co Arnikový sprchový gel umí?:

  • arnika v bio kvalitě osvěží vaši pokožku,
  • levandule zklidní vaši mysl,
  • a rozmarýn vám dodá novou energii.

Třešnička na dortu – Arnikový masážní olej

Kdo by neměl rád masáž – nádherný pocit relaxace a uvolnění. Masáž je užitečná nejen před sportovní aktivitou, ale i po ní, protože zabraňuje vzniku křečí, předchází svalovému namoženíči natržení a uvolňuje svalstvo. Také umí krásně uvolnit napětí a zatuhliny vzniklé starostmi, stresem či příliš velkým pracovním tlakem.

Před sportem

Dopřejte si masáž před tím, než jdete sportovat, protože tím perfektně prokrvíte a zahřejete svaly, čímž předejdete jejich poškození.

Po sportu

Po svalové námaze na masáž rozhodně nezapomeňte. Jednak pomůžete vašemu tělu vyloučit odpadní látky, které způsobují křeče, a následně uvolníte tkáně a tím se vyhnete svalovým bolestem. Jestli nechcete, aby vás druhý den bolelo celé tělo, dopřejte svému tělu masáž jako poděkování za sportovní výkon.  No, a pokud vám bude masáž provádět nějaká osoba blízká vašemu srdci, zážitek bude naprosto dokonalý.

Arnikový masážní olej Weleda obzvláště oceňují maséři, fyzioterapeuti a sportovci.

Výhodná akce Po celý červenec  2016 můžete zakoupit Arnikový masážní olej Weleda 100ml, ke kterému dostanete Arnikový sprchový gel Weleda  v hodnotě 199 Kč ZDARMA. A to určitě za vyzkoušení stojí, co říkáte?

Akce platí v lékárně U Bílého páva v Novém Bydžově, po předchozí domluvě i ve výdejně léčivých přípravků ve Smidarech a v lékárně U Bílého lva v Nechanicích nebo při objednávce přes e-shop.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...