Lékárna DR.MARiO
+420 495 491 344
Po-Pá: 07:30-17:00
0
Košík
0 Kč
slider
slider
slider
slider
Aktuality
19.09.2017
Milé maminky, máme pro vás dobrou zprávu. Opět vám můžeme nabídnout akci na kaše Sunarka 2+1. Ke 2 kaším Sunárek (dříve Sunarka) obdržíte zdarma 1 kaši dle vlastního výběru...
02.02.2017
S jarem se začínají objevovat klíšťata, blechy a později i komáři. Novinka Frontline TRI-ACT ničí blechy a klíšťata a zároveň obsahuje repelentní složku proti komárům či jinému nepříjemnému hmyzu. Přípravek je určen pro psy, se kterými rádi chodíte do přírody.
16.09.2017
Nemůžete usnout? Často se v noci budíte? Vyzkoušejte novinku v našem sortimentu - Baldriparan...
22.11.2016
Téměř denně se setkáváme s otázkou, zda máme Pinosol. Bohužel nemáme, dle informací od výrobce byla ukončena výroba. Totožný preparát na trhu není, ale i přesto vám můžeme pomoci...
27.10.2017
Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás novou verzi webových stránek internetové lékárny dr.mario. Co vám nová verze přináší? Novou, modernější grafiku, přehlednější hledání dle kategorií a jednodušší objednávání...
Výhodná akce s Weledou 1+1 zdarma
30.05.2016
Hodnocení: (0 hlasů)
Výhodná akce s Weledou 1+1 zdarma

Milé maminky, od 16.10.2017 do 29.10.2017 jsme pro vás připravili výhodnou akci s dětskou kosmetikou firmy Weleda -  k Měsíčkové kojencké koupeli obdržíte Měsíčkový kojenecký krém zdarma. Znáte dětskou kosmetiku Weleda? Víte, v čem jsou výrobky Weleda jedinečné? Jestli ne, dovolte nám, seznámit vás s nabídkou.


Historie firmy Weleda sahá až do roku 1920. Filosofie firmy souvisí s dodržováním nejvyšších standardů kvality a udržitelného využívání přírodních zdrojů. 83% z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek.

Měsíčková kojenecká a dětská péče Weleda

  • Chrání a vyživuje jemnou dětskou pokožku.
  • Je vyrobena výhradně z čistých přírodních surovin.
  • Měsíček lékařský je v BIO kvalitě.
  • Dermatologicky testováno na citlivou a atopickou pokožku.

Přípravky jsou nositeli mezinárodního certifikátu NATRUE (garance nejvyšší kvality čisté přírodní kosmetiky a biokosmetiky).

Pro miminka to nejlepší

Měsíčková kojenecká péče Weleda pečuje o pokožku, ale také o celkové zdraví a vývoj vašeho miminka. Od prvního dne tak Weleda chrání a vyživuje pokožku dítěte zcela přirozeně a jemně. Měsíček lékařský v BIO kvalitě je důležitá aktivní složka dětské péče, která dokonale podporuje rozvoj citlivé pokožky a poskytuje jí dodatečnou ochrannou vrstvu.

Weleda pěstuje měsíček ekologicky ve vlastních zahrádkách, květy jsou sbírány ručně a sklízeny v době, kdy obsahují největší množství cenných látek. Čerstvé květy jsou na místě zpracovány, aby se zachovala nejvyšší kvalita.

Výhodná akce

Od 16.10.2017 do 29.10.2017 získáte k nákupu Měsíčkové kojenecké koupele Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny v hodnotě 169 kč zdarma.

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...